Medewerkers

Resultaten 1 - 20 van 101

  • mw. J.C.M. (Joke) van Andel

    Administratief Centrum

    Personeels- en Salarisadministratie

    J.C.M.vanAndel@uva.nl | T: 0205253399

    Ga naar deze medewerker
  • mw. S. (Seycan) Bal

    Administratief Centrum

    Financiële administratie

    S.Bal@uva.nl | T: 0205252906

    Ga naar deze medewerker
  • mw. L.M. (Leontine) Bataraga-Philip

    Administratief Centrum

    Functioneel Beheer SAP

    L.M.Bataraga-Philip@uva.nl | T: 0205255540

    Ga naar deze medewerker
  • mw. Y. (Yvonne) Bitter

    Administratief Centrum

    Bestuur en Bestuursstaf

    Y.Bitter@uva.nl | T: 0621158108

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. M.A. (Marcus) Bleijendaal

    Administratief Centrum

    Communicatie AC

    M.A.Bleijendaal@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. M. (Marc) Böck

    Administratief Centrum

    Financiële administratie

    M.Bock@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. C.M. (Carla) Bosboom

    Administratief Centrum

    c.m.bosboom@uva.nl | T: 0205255974

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. M. (Mohamed) Boulben

    Administratief Centrum

    Financiële administratie

    M.Boulben@uva.nl | T: 0205255999

    Ga naar deze medewerker
  • mw. C.E. (Csilla) Buksa

    Administratief Centrum

    Studentenadministratie

    C.E.Buksa@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. P. (Peter) Busser

    Administratief Centrum

    Functioneel Beheer SAP

    P.Busser@uva.nl | T: 0612318706

    Ga naar deze medewerker
  • mw. M. (Marlies) Dale BSc

    Administratief Centrum

    Servicedesk AC

    M.Dale@uva.nl | T: 0205255999

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. E. (Ehsan) Ebadi

    Administratief Centrum

    Functioneel Beheer SAP

    E.Ebadi2@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. F.C.P. (Frank) Egberts

    Administratief Centrum

    Projectadministratie

    F.C.P.Egberts@uva.nl | T: 0615507858

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. N. (Nico) Eigenhuis QC

    Administratief Centrum

    Verslaggeving

    N.Eigenhuis@uva.nl | T: 0205252728

    Ga naar deze medewerker
  • mw. N. van Engelen

    Administratief Centrum

    Studentenadministratie

    N.vanEngelen@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. J.W. (Jasper) Faber

    Administratief Centrum

    Studentenadministratie

    J.Faber@uva.nl | T: 0610630600

    Ga naar deze medewerker
  • mw. N.M.R. (Nevine) Gad

    Administratief Centrum

    Interne Accountancy en Controle

    N.M.R.Gad@uva.nl | T: 0654320842

    Ga naar deze medewerker
  • mw. mr. R.A. (Rosaria) Gallo

    Administratief Centrum

    R.A.Gallo@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. H.Y. (Yvonne) Garst

    Administratief Centrum

    Studentenadministratie

    H.Y.Garst@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. J.H.A. (Hans) van Gelderen

    Administratief Centrum

    Vastgoedadministratie

    J.H.A.vanGelderen@uva.nl | T: 0205252813

    Ga naar deze medewerker