Medewerkers

Resultaten 1 - 50 van 7974

  • mw. drs. J.G.L. (Jacqueline) A-Tjak

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    Programmagroep: Clinical Psychology

    J.G.L.A-Tjak@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. ing. P.P.G.M. (Patrick) van der Aa

    ICT Services

    P.P.G.M.vanderAa@uva.nl | T: 0205258760

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. dr. W. (Wietze) van der Aa

    Faculteit Economie en Bedrijfskunde

    Sectie Entrepreneurship & Innovation

    w.vanderaa@uva.nl | T: 0205258620

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. H.J.G. (George) Aalbers BSc

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    Programmagroep: Clinical Psychology

    h.j.g.aalbers@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. J. (Jelle) Aalbers MSc

    Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica

    IHEF

    J.Aalbers@uva.nl | T: 0205257315

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. ing. T. (Tom) Aalbers

    Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica

    HIMS

    T.Aalbers@uva.nl | T: 0205256641

    Ga naar deze medewerker
  • mw. dr. S.P. (Suzanne) Aalberse

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    Capaciteitsgroep Nederlandse Taalkunde

    S.P.Aalberse@uva.nl | T: 0205254721

    Ga naar deze medewerker
  • mw. dr. H. (Hillie) Aaldering

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    Programmagroep: Work and Organizational Psychology

    H.Aaldering@uva.nl | T: 0205257069

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. B.A.S. (Bas) Aalders

    ICT Services

    B.A.S.Aalders@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. R.M. (Ronald) Aalders

    ACTA

    r.aalders@acta.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. G.N.R. (Rozemijn) Aalpoel MSc

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    WP Groep: Docenten Antropologie

    g.n.r.aalpoel@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. L. (Lars) Aalsma MSc

    Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica

    ITF

    L.Aalsma@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. E.M. (Elvira) van Aalst

    Studentengezondheidszorg

    Bureau Studentenartsen

    E.M.vanAalst@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. dr. A.J.J. (Anna) Aalten

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    Programmagroep: Cultural Sociology

    A.J.J.Aalten@uva.nl | T: 0627222124

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. E.J. (Eric) Aangeenbrug

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    OBP Groep Onderwijsbureau Sociale Wetenschappen

    E.J.Aangeenbrug@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. F. Aanzi

    ACTA

    f.aanzi@acta.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. J.V. (Jolien) van Aar

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    Programme group: Preventive Youth Care

    J.V.vanAar@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. dr. G. (Ghizlane) Aarab

    ACTA

    g.aarab@acta.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. ing. P.J. (Petra) Aarnoutse

    Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica

    HIMS

    P.J.Aarnoutse@uva.nl | T: 0205256659

    Ga naar deze medewerker
  • mw. dr. I.H.A. (Irene) Aartman

    ACTA

    i.aartman@acta.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. dr. J.G. (Joris) Aarts

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    Capaciteitsgroep Archeologie

    j.g.aarts@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. drs. P.W.H. (Paul) Aarts

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    Programmagroep: Transnational Configurations, Conflict and Governance

    P.W.H.Aarts@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. drs. P.J. (Pieter-Jan) Aartsen RI

    Bestuur en Bestuursstaf

    Strategie & Informatie

    P.J.Aartsen@uva.nl | T: 0205252832

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. W. (Willem) van Aartsen

    Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica

    W.vanAartsen@uva.nl | T: 0205255106

    Ga naar deze medewerker
  • mw. C.S. (Ceren) Abacioglu

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    Programme group: Educational Sciences

    C.S.Abacioglu@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. G.B. (Gebeyehu) Abate

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    Programmagroep: Anthropology of Health, Care and the Body

    G.B.Abate@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. dr. B. (Barbara) Abatino

    Faculteit der Rechtsgeleerdheid

    Afd. Privaatrecht B

    B.Abatino@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. M.R. (Maralinde) Abbink MSc

    Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica

    SILS

    M.R.Abbink@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. drs. K.M. (Kasper) Abcouwer

    Universiteitsbibliotheek

    Faculteitsbibliotheek FNWI - Wetenschappelijke informatiediensten

    K.M.Abcouwer@uva.nl | T: 0205257199

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. drs. A.W. (Toon) Abcouwer

    Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica

    IVI

    A.W.Abcouwer@uva.nl | T: 0205257597

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. dr. ir. A.M. (Ahmed) Abd-el-Haliem

    Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica

    SILS

    A.M.Abd-el-Haliem@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. A.M. (Amir Masoud) Abdol MSc

    Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica

    IVI

    A.M.Abdol@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. Z. (Zahir) Abdul Kadir

    ICT Services

    Z.AbdulKadir@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. N.F.A. (Nor) abdul Rahim

    Faculteit der Rechtsgeleerdheid

    AIAS

    N.F.A.abdulRahim@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. drs. N. (Noor) Abdulhussain

    Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica

    HIMS

    n.abdulhussain@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. dr. D. (Denis) Abels

    Faculteit der Rechtsgeleerdheid

    Strafrecht

    D.Abels@uva.nl | T: 0205253640

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. A. (Abhishek) Abhishek MSc

    Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica

    Korteweg-de Vries Instituut

    Abhishek@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. dr. W.R. (Wishwas) Abhyankar

    Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica

    SILS

    w.r.abhyankar@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. Z. (Zohar) Abiri BSc

    Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica

    HIMS

    Z.Abiri@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. S. (Samira) Abnar MSc

    Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica

    ILLC

    S.Abnar@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. prof. dr. E.O. (Enoch) Aboh

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    Capaciteitsgroep Taalwetenschap

    E.O.Aboh@uva.nl | T: 0205253875

    Ga naar deze medewerker
  • mw. L. (Leila) Abouyaala

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    Afdeling Politicologie

    L.Abouyaala@uva.nl | T: 0205258838

    Ga naar deze medewerker
  • mw. dr. N. (Nesrien) Abu Ghazaleh

    Faculteit Economie en Bedrijfskunde

    Sectie Leadership & Management

    N.AbuGhazaleh@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. drs. Y. (Youssef) Achahbar

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    Y.Achahbar@uva.nl | T: 0205253093

    Ga naar deze medewerker
  • mw. drs. A. (Azadeh) Achbari

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    Departement Wijsbegeerte

    a.achbari@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. B. Achemali

    Facility Services

    B.Achemali@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. drs. T. (Dora) Achourioti

    Amsterdam University College

    T.Achourioti@uva.nl | T: 0205258739

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. J. (Joren) Achterberg MSc

    Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica

    J.Achterberg@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. N. (Nergiz) Aciksöz Senem MA

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    Capaciteitsgroep Critical Cultural Theory

    N.AciksozSenem@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. E.G. (Nora) Ackema

    Arbo-, Milieu- en Veiligheidsdienst

    AMVD

    E.G.Ackema@uva.nl

    Ga naar deze medewerker