Medewerkers

Resultaten 21 - 40 van 7873

  • dhr. drs. P.W.H. (Paul) Aarts

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    Programmagroep: Transnational Configurations, Conflict and Governance

    P.W.H.Aarts@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. W. (Willem) van Aartsen

    Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica

    W.vanAartsen@uva.nl | T: 0205255106

    Ga naar deze medewerker
  • mw. C.S. (Ceren) Abacioglu

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    Programme group: Educational Sciences

    C.S.Abacioglu@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. G.B. (Gebeyehu) Abate

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    Programmagroep: Anthropology of Health, Care and the Body

    G.B.Abate@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. dr. B. (Barbara) Abatino

    Faculteit der Rechtsgeleerdheid

    Afd. Privaatrecht B

    B.Abatino@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. M.R. (Maralinde) Abbink MSc

    Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica

    Swammerdam Institute for Life Sciences

    M.R.Abbink@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. drs. K.M. (Kasper) Abcouwer

    Universiteitsbibliotheek

    Faculteitsbibliotheek FNWI

    K.M.Abcouwer@uva.nl | T: 0205257199

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. drs. A.W. (Toon) Abcouwer

    Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica

    Informatics Institute

    A.W.Abcouwer@uva.nl | T: 0205257597

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. dr. ir. A.M. (Ahmed) Abd-el-Haliem

    Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica

    Swammerdam Institute for Life Sciences

    A.M.Abd-el-Haliem@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. A. (Ayda) Abdan Kondori

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    OBP Groep Onderwijsbureau Sociale Wetenschappen

    a.abdankondori@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. Z. (Zahir) Abdul Kadir

    ICT Services

    Z.AbdulKadir@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. drs. N. (Noor) Abdulhussain

    Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica

    Van 't Hoff Institute for Molecular Sciences

    n.abdulhussain@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. dr. D. (Denis) Abels

    Faculteit der Rechtsgeleerdheid

    Strafrecht

    D.Abels@uva.nl | T: 0205253640

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. A. (Abhishek) Abhishek MSc

    Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica

    Korteweg-de Vries Instituut

    Abhishek@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. dr. W.R. (Wishwas) Abhyankar

    Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica

    Swammerdam Institute for Life Sciences

    w.r.abhyankar@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. Z. (Zohar) Abiri BSc

    Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica

    Van 't Hoff Institute for Molecular Sciences

    Z.Abiri@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. S. (Samira) Abnar MSc

    Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica

    ILLC

    S.Abnar@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. prof. dr. E.O. (Enoch) Aboh

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    Capaciteitsgroep Taalwetenschap

    E.O.Aboh@uva.nl | T: 0205253875

    Ga naar deze medewerker
  • mw. L. (Leila) Abouyaala

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    Afdeling Politicologie

    L.Abouyaala@uva.nl | T: 0205258838

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. L.M.R. (Lyxander) Abrahams BSc

    Informatiseringscentrum

    l.m.r.abrahams@uva.nl

    Ga naar deze medewerker